Poporodní dula Olomouc

Kdo je poporodní dula?

Jako poporodní dula doprovázím ženy v šestinedělí. V křehkém období plném hormonů plním přání šestinedělce. Mou náplní je podpora, klid a také jemná péče:

Mimo jiné také počítám s tím že můžu:

Vzdělání

Vzdělávám se ve svém oboru v České asociaci dul, ale nejsem odborníkem (dokud si například neudělám Laktační kurz, to už budu potom dula a zároveň laktační odbornice, atd…). Jsem ženskou kamarádkou, která může poradit, ale hlavně zahřát a podpořit.

S sebou nosím pomůcky jako šátek/nosítko, knížky a panenku miminka (abych nemusela sahat na miminko, ale mohla ukazovat na miminku např. pozici ke kojení).

Proč jsem se rozhodla být poporodní dulou?

Šestinedělí vnímám jako velmi intenzivní období, ve kterém však mě i mnohým mým kamarádkám chyběla péče. Já sama jsem měla problém s kojením a náročným, plakajícím miminkem, které mělo  žloutenku (můj šestinedělní příběh zde). Chyběl mi někdo, kdo by mě podpořil a nedával nevyžádané rady, kterých teda bylo.

Práce duly má více úrovní. Určitě není jen pro prvorodičky, pro které je všechno nové. Naopak vícerodičky jsou stále ženy v šestinedělí, o které se může pečovat a které můžou zažívat pohodlí a péči. Jako dula jsem tu pro ženy se srdcem na dlani a těším se na plnění každého Tvého přání.

Ceník

  • 350,-/hodina

Kde mě najdeš?

Kontakt

  • 777353414

 

Kontaktní formulář
Zadejte prosím Váš e-mail, abych Vás mohla kontaktovat.