Teifoc stavebnice s maltou pro malé kutily | TIP

Teifoc stavebnice s maltou pro malé kutily | TIP

Teifoc stavebnice je pro všechny kluky, větší i menší, z opravdových pálených cihel. Záleží, jak jim budeme pomáhat a jak moc chtějí vytvořit něco reálného, či jim bude stačit jen skládání stavebnic. Teifoc nabízí spousty druhů modelů, můžeme si vybrat jednodušší i složitější stavby.

 

Na obrázku stavěl tříleťák, tak je jasný, že má radost hlavně ze samotného stavění.

Postup

Maltu v mističce smícháme s vodou (3 lžičky prášku, 1 lžička vody) a můžeme nanášet na cihličky a stavět podle plánu, nebo jen tak. Přebytečnou maltu odděláváme lopatkou. Malta slepí i plastové a dřevěné doplňky. 

Video

Ukázka stavění větších dětí a toho jak může postavený model vypadat. Ve videu je i tip jak stavebnice vrátit do původní podoby, namočí se například do akvárka s vodou a nechá se 4-5 hodin. Voda maltu rozpouští.

Tahle stavebnice je skvělá a jedninečná svého druhu. Podporuje jemnou motoriku, plánování, fantazii a taky si může hrát na povolání, což náš Robinek třeba miluje.

Doporučujeme mističku s maltou nedávat do myčky, je potom potřeba ji vyčistit protože se malta usadí v trubkách a myčka bude zadrhávat.

Tefifoc stavenici koupíte u nás ZDE.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..