Tipy na vánoční dárky – Společenské hry od 2 do 12 let

Tipy na vánoční dárky – Společenské hry od 2 do 12 let

Ještě váháte co pořídit? Máme pro vás jedny z prvních tipů na dárky pod stromeček. Zaměříme se na společenské hry, vybrali jsme ty nej, které mají v domovech velký úspěch. 

Od 2 let


Loto zvířátka

Rodinná hra, pečujete o 4 zvířátka (pejsek, kočička, králíček, křeček). Kdo první splní základní potřeby, vyhrává. Hra je snadná, už pro nejmeší. Koupit ZDE

Hra sklízení zahrádky

Nádherná dřevěná hra pro nejmenší. Můžete si zahrát 3D pexeso, nebo připravit polévku podle surovin na obrázku. Koupit ZDE.

Od 3 let


Barevná příšerka

Kooperativní hra pro děti, kdy s kamarádkou pomáháte příšerce s jejími pocity. Zamýšlíte se nad tím, co ji může dělat šťastnou, smutnou, vystrašenou, naštvanou a klidnou. Tím se děti učí vyznat sami v sobě a svých pocitech. Za nás je tohle TIP i pro větší děti, které se v sobě nevyznají. Ke koupi ZDE.

Příšerky ze skříně

Příšerky jsou designovou hrou Granny. Vyzkoušejte si, jak dobrou máte paměť. Zvolte si variantu hry. Máte raději spolupráci, nebo soupeření? Příšerky ze skříně jsou kooperativní hra. To znamená, že hráči namísto toho, aby spolu soupeřili, musí spojit své síly, aby dokázali příšerky porazit. Všichni hráči pak buď společně vyhrají, nebo prohrají. Hra získala nominaci na HRU ROKU 2014 v kategorii dětských her. Koupit ZDE.

Od 4 let


Popelka

Princ pořádá veliký bál a Popelka by se jej ráda zúčastnila. Její přání se může splnit jen díky kouzlů a vašemu postřehu a paměti! Na kostce se vám zobrazí akce, které můžete v daném tahu s kartičkami provést. Váš tým zvítězí, jestliže se vám podaří najít všechny věci a postavy dříve, než hodiny odbijí dvanáct. Kooperativní hra pro děti od 4 let umožňuje tři různě obtížné herní varianty a pomáhá procvičovat paměť, poznávací schopnosti i prostorovou orientaci. Koupit ZDE.

Carcassonne děti

Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den baví tím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolí hradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním. Celosvětově proslavenou hru Carcassonne si nyní mohou zahrát děti již od čtyř let. Koupit ZDE.

Od 5 let


Goblíci jedlíci

Otestujete svou paměť, logické myšlení, touto jednoduchou a rychlou strategickou hrou na principu piškvorek, kde vaše figurky mohou snadno sníst ty soupeřovy. Vítězí ten hráč, který jako první vytvoří řadu tří roztomilých goblíků své barvy. Koupi ZDE.

Doba kamenná Junior

Poznejte tento svět, nechte svoji představivost, aby vás vzala zpět do doby kamenné. Sbírejte bobule, vydejte se na ryby a postavte svoji vlastní vesnici. Koupit ZDE.

Od 6 let


Louka jak vyšitá

Baví vaše děti tvořivé hry? Pak při této doslova rozkvetou. Jejich úkolem bude posbírat co nejvíc nejvzácnějších květů na rozkvetlé louce. Sbírat budou pomocí tkaniček, které je
vždy nutné provléct vybranou kytičkou. K výhře ovšem nestačí jen umět navlékat, ale ovládat i trochu plánování a odhad. Protože lovit mohou děti jen tak dlouho, dokud jim stačí tkanička. Na veletrhu pro děti FOR TOYS, získala ČESTNÉ UZNÁNÍ za novinku roku 2019. Koupit ZDE.

Jízdenky prosím! Junior

Všichni nastupovat, vyrážíme na první jízdu se hrou Jízdenky, prosím! Sbírejte karty různých barev a použijte je pro vyslání vašich vlaků na železniční tratě, získejte jízdenky a zvítězte! Koupit ZDE.

Od 7 let

 

Zombie Kidz: Evoluce

Ochraňte svou školu před náporem zombíků, kteří pronikají dveřmi školy a postupně blokují všechny učebny. Spojte síly dohromady, snažte se zombíky eliminovat a uzamknout všechny čtyři vchody do školy. Koupit ZDE.

Plyšová hlídka

Dobrodružná desková hra s příběhem, v níž se ujmete rolí chrabrých plyšáků, snažících se uhlídat svoji holčičku před zákeřným lordem Hrůzimorem. Pomocí barevných kostek budete provádět nejrůznější akce, od bojů na blízko po odvážné skoky přes propast. Hra je založena na originálním konceptu: knize příběhů – knize, která slouží současně jako přehled pravidel, průvodce příběhem i herní plán. Důležitou součástí hry jsou nádherně zpracované figurky. Koupit ZDE.

Od 8 let

 

Ubongo 3D Family

Ubongo klasické – Hráči skládají barevné dílky do určitého obrazce a snaží se získat, co nejvíce drahokamů od jedné barvy. Ubongo 3D Family je založeno na stejném principu. Rozdíl je v tom, že skládačka je trojrozměrná. Splňte správně zadání v časovém limitu, získejte drahokamy a přibližte se tak vytouženému vítězství. Koupit ZDE.

Dixit

Objevte s Dixit Odyssey kouzlo světa Dixit – oblíbené deskové hry vyznamennané několika prestižními cenami. Odhalte tajemství ukrytá v obrázcích, vyhněte se léčkám svých soupeřů a naplno rozviňte svou fantazii. Koupit ZDE

Od 10 let

 

Na křídlech

Ve hře Na křídlech budete představovat nadšené ornitology, pozorovatele ptactva, badatele a sběratele, snažící se přilákat do své voliéry co nejúžasnější ptačí exempláře. Voliéra zahrnuje tři různé biotopy a každý pták pomůže rozvinout vaši ptačí zoo v určité oblasti: shánění potravy, snášení vajec a získávání nových přírůstků do voliéry. Koupit ZDE.

Kvedlalové z Kvedlinburku

Otevírají se stánky slavného kvedlinburského jarmarku. Scházejí se na něm mastičkáři, kořínkáři, svérázní léčitelé a alchymisté ze širého okolí, aby nabízeli své medikamenty. V roli pokoutních felčarů budete postupně losovat ze svého sáčku přísady do léčivých lektvarů, dokud nedojdete přesvědčení, že nic lepšího už ze svých zásob neuvaříte. Koupit ZDE

Od 12 let


Podmořská města

Hráči přebírají odpovědnost za rozvoj svěřených podmořských oblastí. Shromažďují zdroje nutné pro budování měst, dopravní infrastruktury i zařízení nutných pro zajištění života pod mořskou hladinou. Všechny akce se provádějí hraním karet. Koupit ZDE.

MARS: teraformace

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars. Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin? Koupit ZDE

Zábavu přejeme dětem i dospělým! S láskou Vykojení.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..